Kostka brukowa buszrem kreta plukana komplet. (fot Buszrem)
Kostka brukowa polbruk avanti. (fot Polbruk)
Kostka brukowa buszrem rustical. (fot Buszrem)
Kostka brukowa polbruk avanti. (fot Polbruk)

Układanie i sprzedaż
Kostki brukowej
i granitowej

Ogólnie pojęte brukarstwo, kostka brukowa i granitowa zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród osób prywatnych jak i przedsiębiorców, którym zależy na utwardzeniu i upiększeniu terenu wokół budynków.

Od kilku lat istniejemy na rynku usług brukarskich z zakresu budowania podjazdów, alejek ogrodowych, placów, ścieżek, chodników, miejsc parkingowych itp.

Nasza firma specjalizuje się w szeroko rozumianym brukarstwie i na realizacji tego zadania koncentrujemy swoją działalność. Działamy na obszarze Łodzi, Zgierza i okolic. Staramy się realizować marzenia naszych klientów o wyjątkowych podwórkach oraz zadbanych terenach wokół urzędów, firm i przedsiębiorstw.

Wysoka jakość świadczonej przez nas usługi przełożyła się na szereg zadowolonych klientów. Dzięki temu możliwy jest dynamiczny rózwój naszej firmy. Obecnie jesteśmy głównym przedstawicielem firmy Bruk-Bet na region łódzki. Oferujemy pełną gamę produktów firmy Bruk-Bet i Budokrusz. Sprzedaż kostki brukowej stała się naszą drugą gałęzią działalności.


Projektowanie ogrodów

Obok usług bezpośrednio związanych z układaniem nowych nawierzchni z kostki brukowej, oferujemy naszym Klientom szereg pokrewnych brukarstwu usług budowlanych z zakresu małej architektury zewnętrznej takich jak np.: budowanie tarasów i schodów wejściowych do domów, stawianie ogrodzeń stalowych jak i marmurowych, klinkierowych czy granitowych, budowanie kwietników, ogrodów skalnych, oczek wodnych, grilli stacjonarnych itp.

Współpracujemy z profesjonalnymi architektami zieleni.

Zakres usług firmy:

Aranżacja przestrzeni

 • projektowanie przydomowych terenów zielonych (ogródki, tarasy, balkony),
 • projektowanie zieleni użyteczności publicznej (parki, zieleń wokół firm i instytucji).

Realizacja

 • wykonywanie prac pielęgnacyjnych założeń istniejących (cięcia sanitarne, pielęgnacyjne, formujące, koszenie
  i regeneracja trawników),
 • zakładanie trawników (z siewu i z rolki),
 • nasadzenia roślin,
 • zakładanie rabat (bylinowych, żwirowych, skalniaków),
 • budowa skarp, niwelacja terenu,
 • projektowanie i wykonawstwo "małej architektury ogrodowej" - altanki, pergole, tarasy, murki oporowe, woda w ogrodzie, zakładanie ścieżek,
 • instalacje nawadniające i oświetlenie w ogrodzie.