fbpx
Skip to content Skip to footer

Stopnie lewitujące. moc niezwykle atrakcyjnych aranżacji w twoim ogrodzie

Tworząc otoczenie wokół domu stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność i nowoczesność. W większości współczesnych aranżacji przestrzeni ogrodowych na pierwszym i jednocześnie najważniejszym miejscu wymieniana jest jakość wykonania . Istotne jest to aby podjazd, ogród, taras i rabaty tworzyły spójną całość. W dzisiejszej dobie na rynku można znaleźć wiele oryginalnych, a zarazem nowoczesnych produktów, które na pewno zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Nowością w branży budowlanej zajmującej się układaniem kostki brukowej są lewitujące schody. Produkt ten służy do kreowania nowoczesnego wizerunku przestrzeni ogrodowych. Doskonale prezentują się na naturalnych pagórkach czy zboczach w towarzystwie zielonej roślinności. Projektując zejście z tarasu watro zastanowić się nad różnymi możliwościami. Stopień lewitujący wykonany jest z betonu ale pomimo tego może nadać lekkości całej otaczającej przestrzeni. Budując stopnie z płyt betonowych mamy możliwość kształtowania nie tylko ich wielkości, ale również wysokości czy długości. Bardzo pożądany i jednocześnie niezwykle spektakularny efekt uzyskamy, jeżeli do wykonania schodów, wejścia do domu czy różnego rodzaju podestów użyjemy wieloformatowych płyt betonowych. Produkt dostępny jest nie tylko w dużych rozmiarach ale i w bogatej palecie kolorystycznej. Naturalne cechy betonu przyczyniają się do tego, że każda z płyt staje się oryginalna. Co jest na pewno niezwykle ważną kwestią, wyprodukowana płyta betonowa poddawana jest wstępnej impregnacji. Taka substancja używana do zabezpieczenia materiału betonowego jest bezbarwna i chroni ją np. przed utratą koloru. Nawet najjaśniejsze kolory są doskonale zabezpieczone przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Zaletą gotowych płyt betonowych jest również to, że każdy samodzielnie może w łatwy i szybki sposób zbudować coś naprawdę nowatorskiego i inspirującego. Poza tym powyższy produkt świetnie łączy się z innymi materiałami, takimi jak drewno, szkło, metal czy naturalny kamień.

Coraz częściej płyty ogrodowe wykorzystywane są przy tworzeniu przestrzeni publicznych, tj. ulic, chodników, alejek, a także parkingów. Natomiast schody lewitujące na ogół można spotkać w wejściach do budynków użyteczności publicznych, teatrów czy też do galerii handlowych. Dużym atutem płyt betonowych z których wykonywane są schody lewitujące jest to, że mogą mieć różną strukturę: gładką, szczotkowaną czy porowatą. Wszystko uzależnione jest od charakteru otoczenia. Firmy produkujące kostki i płyty brukowe oferują również wykonanie nacięcia w produkcie aby móc umieścić np. listwę LED. Wszystko uzależnione jest od budżetu ale i pomysłowości. Schody lewitujące to przede wszystkim nowoczesność. Dlatego jeżeli poszukujesz designerskiego elementu w swoim ogrodzie to właśnie taki produkt jak architektoniczna płyta betonowa jest dla Ciebie. W Internecie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji na stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni ogrodów z wykorzystaniem wielkoformatowych płyt betonowych.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ŁÓDŹ, ul. Brzezińska 44
tel. 578 015 999
tel. 519 608 793
Nawigacja Google Maps

FILIA ZGIERZ

ZGIERZ, ul. Łódzka 107A
tel. 42 716 22 49
tel. 519 608 882
Nawigacja Google Maps

FILIA SKIERNIEWICE

SKIERNIEWICE, ul. Czerwona 18
tel. 884 106 616
Nawigacja Google Maps

  
SIEDZIBA GŁÓWNA

ŁÓDŹ, ul. Brzezińska 44
tel. 578 015 999
tel. 519 608 793
Nawigacja Google Maps

FILIA ZGIERZ

ZGIERZ, ul. Łódzka 107A
tel. 42 716 22 49
tel. 519 608 882
Nawigacja Google Maps

FILIA SKIERNIEWICE

SKIERNIEWICE, ul. Czerwona 18
tel. 884 106 616
Nawigacja Google Maps