fbpx
Skip to content Skip to footer

Wielkoformatowe płyty betonowe, piękne i funkcjonalne

Coraz częściej zastanawiamy się, co potrzebuje nasz ogród, aby stał się nie tylko piękny ale również spełniał szereg zadań na co dzień ułatwiających nam funkcjonowanie. Dla początkujących ogrodników stworzenie niepowtarzalnego przydomowego ogrodu jest dość sporym wyzwaniem. Dlatego też, bardzo często zatrudniamy profesjonalne i wykwalifikowane osoby, które w głównej mierze zajmują się projektowaniem tak wspaniałego miejsca jakim jest właśnie ogród. Nie ulega żadnej wątpliwości, że jedną z ważniejszych kwestii jest podział, wyznaczenie różnych stref i miejsc w naszym ogrodzie tak, abyśmy mogli w nim wypocząć, zrelaksować się, pobawić z dziećmi czy uprawiać rośliny ozdobne. Przestrzeń w ogrodzie musi po prostu spełniać nasze oczekiwania.

Jak można zauważyć, na rynku materiałów budowlanych, które w głównej mierze służą do aranżacji przestrzeni wokół domu jest bardzo dużo produktów pozwalających na wyznaczenie granic i podział różnych stref funkcjonalnych. W związku z tym, ciekawym i na pewno wartym uwagi produktem są wieloformatowe płyty betonowe. To niezwykle klasyczne i proste płyty, które dzięki swojej wielkości posłużą nie tylko jako materiał do wykonania tarasu, ale także jako materiał do stworzenia różnego rodzaju ścieżek w strefie ogrodowej. Płyty te sprawdzą się także bardzo dobrze do wykonania wszelkiego rodzaju podjazdów dla aut. Strefa ta przy zastosowaniu wielkoformatowych płyt spełnia nie tylko swoje zadanie funkcjonalne ale także nadaje uroku całemu otoczeniu przydomowemu. Ciekawie wykonany podjazd czy różnego rodzaju ścieżki komunikacyjne prowadzące do pięknych miejsc w naszym ogrodzie są wizytówką posesji. Podjazd to miejsce najczęściej użytkowane przez domowników, dlatego powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, zarówno trwałych jak i odpornych na zewnętrzne warunki atmosferyczne. W związku z powyższym często nasuwa się pytanie czy da się pogodzić piękno z funkcjonalnością. Otóż odpowiedź na to pytanie brzmi jednoznacznie TAK. Producenci kostki brukowej prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych technologicznie i kolorystycznie produktów.

Dzisiejsze trendy idą w kierunku zastępowania małych formatów kostki brukowej większymi płytami betonowymi. Spowodowane jest to na pewno tym, że duże płyty lepiej się prezentują, a do tego są bardziej funkcjonalne i zdecydowanie lepiej utrzymać je w czystości. Geometryczne płyty brukowe NOVATOR występują zarówno w kształcie prostokątnym jak i w kształcie kwadratowym. Dzięki uniwersalnej estetyce łączącej tradycję z nowoczesnością oraz bogatej palecie barw nawierzchnie NOVATOR przypasują każdemu, nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. To płyty które idealnie wpisują się w dzisiejsze trendy. Z racji tego, że produkt ten wykonany jest z wysokiej jakości betonu wyróżnia go odporność na takie czynniki zewnętrzne jak deszcz, opady śniegu, gradu czy w końcu mróz w okresie zimowym ale też silne nasłonecznienie w okresie letnim.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ŁÓDŹ, ul. Brzezińska 44
tel. 578 015 999
tel. 519 608 793
Nawigacja Google Maps

FILIA ZGIERZ

ZGIERZ, ul. Łódzka 107A
tel. 42 716 22 49
tel. 519 608 882
Nawigacja Google Maps

FILIA SKIERNIEWICE

SKIERNIEWICE, ul. Czerwona 18
tel. 884 106 616
Nawigacja Google Maps

  
SIEDZIBA GŁÓWNA

ŁÓDŹ, ul. Brzezińska 44
tel. 578 015 999
tel. 519 608 793
Nawigacja Google Maps

FILIA ZGIERZ

ZGIERZ, ul. Łódzka 107A
tel. 42 716 22 49
tel. 519 608 882
Nawigacja Google Maps

FILIA SKIERNIEWICE

SKIERNIEWICE, ul. Czerwona 18
tel. 884 106 616
Nawigacja Google Maps