Kamień ogrodowy łódź, dekoracyjny, ozdobny - BrukWorld

Kamień ogrodowy

Kamienie ogrodowe są coraz częstszym uzupełnienie aranżacji ogrodów przydomowych. Świetnie komponują się z rabatami roślinnymi, czy też spełniają rolę ścieżki w ogrodzie. Kamienie naturalne stosowane w ogrodnictwie są dzisiaj bardzo modnym elementem dekoracyjnym otoczenia domu. Popularność kamieni ogrodowych stale rośnie wraz z przebogatą już ofertą rozmaitych wzorów, kolorów i odmian kamienia. Można dzisiaj tworzyć praktycznie niezliczone kompozycje stylistyczne z kamieni powszechnie dostępnych w ofercie. To urozmaicenie kształtów i kolorów powoduje, że niemalże do każdego stylu ogrodu możemy dobrać odpowiedni kamień.

Wśród dostępnym wzorów kamieni mamy przede wszystkim wybór dowolnego kształtu i wielkości kamienia. Od naturalnie łupanych w zróżnicowanym kształcie z ostrymi krawędziami po estetyczne i gładkie tzw. otoczaki. Niemalże każdy wzór kamienia dostępnych jest w różnych gradacjach od drobnych po grubsze frakcje. Nie mniej jednak w całej gamie kamieni najefektowniejsza jest paleta kolorystyczna tego naturalnego surowca. Mamy możliwość zakupu przeróżnych barw kamienia od ciemnych po jasne, a co najciekawsze możemy wybierać także w kolorach nietuzinkowych takich jak zielony, różowy, niebiecki czy śnieżno-biały.

Naturalny kamień ogrodowy ma jeszcze jedną istotną zaletę, a mianowicie jest to materiał bardzo trwały i w wielu przypadkach niewymagający bieżącej obsługi. Dlatego chociażby korę kamienną coraz częściej stosuje się do podsypywania drzewek zamiast naturalnej kory drewnianej która ulega rozkładowi i co kilka lat ubytki trzeba uzupełnia nową warstwą. Jest to materiał bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Stąd też kora kamienna łódź zyskała w ostatnim czasie bardzo dużą popularność.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą kamieni ogrodowych która stale będzie poszerzana. Większość kamieni dostępna jest w workach 25kg, tzw. big bagach gdzie znajduje się 1 tona kamienia lub możemy dostarczyć kamień luzem w dowolnej wadze. W obrębie Zgierza, Łodzi i okolic oferujemy transport kamienia po uprzednim ustaleniu szczegółów zamówienia.