Otoczaki łódź, biały kamień ozdobny do ogrodu - BrukWorld

Otoczaki

Otoczak grecki śnieżnobiały 20-40 mm

Otoczak Thasos Śnieżnobiały to kamień naturalny w kolorze białym z drobinkami mieniącymi się w słońcu. Sprawdza się jako element dekoracyjny ogródków skalnych, alejek, ścieżek, obwódek wokół domu, grubsze frakcje są wykorzystywane w gabionach. Otoczaki są pięknym elementem każdego ogrodu, dzięki swojej bieli będą się wyróżniać i przyciągać oko.

Worek 25 kg – 42 zł brutto

Otoczak giallo siena 25-40 mm

Jest to nowoczesny, a zarazem bardzo popularny element dekorowania ogrodów i przestrzeni wokół domu. Bardzo często otoczak jest uzupełnieniem grysu. Świetnie podkreśla rośliny oraz inne elementy wyposażenia przydomowego ogrodu.

Worek 25 kg – 48 zł brutto

Otoczak nero ebano 25-40 mm

to otoczak w pięknym, głębokim, ciemnym odcieniu czerni i grafitu. Jego intensywna barwa naprawdę robi wrażenie! Otoczak Nero Ebano jest idealny do ogrodu o każdym charakterze, od nowoczesnego po naturalny. Ten otoczak bez wątpienia zasługuje na uwagę. I uwagę przyciąga. Głęboki, ciemny kolor będzie wyglądał w Twoim ogrodzie niezwykle estetycznie i elegancko.

Worek 25 kg – 42 zł brutto

Otoczak ice blue 25-40 mm

Niebieski kamień z delikatnymi szarymi przebarwieniami to idealne rozwiązanie do ogrodu dla tych, którzy cenią oryginalność. Ice Blue pięknie mieni się w słońcu. To prawdziwy hit wśród projektantów ogrodów. Jeśli stawiasz na nowoczesny ogród, w którym dominuje kamień, tego nie może w nim zabraknąć. Jeśli masz ogród o charakterze naturalistycznym, również pięknie podkreśli w nim roślinność. Wygląda elegancko i porządkuje przestrzeń.

Worek 25 kg – 42 zł brutto

Otoczak żółty 16-32 mm

Są to naturalne kamienie z Polski, które charakteryzują się różnymi odcieniami żółci. Otoczaki te znajdują zastosowanie w aranżacji ogrodów, parków i oczek wodnych. Doskonale sprawdzają się też w akwariach, którym nadają świeżego wyglądu. Ze względu na ich trwałość są odporne na wszelkie zniszczenia oraz nie podlegają procesom starzenia.

Worek 25 kg – 18 zł brutto

Otoczak blue mix

Kamień o zaokrąglonych kształtach, uformowany jest w skutek tarcia i obijania się o siebie w korytach płynącej wody. Jego gładka struktura i ciekawa kolorystyka ma szerokie zastosowanie w aranżacji ogrodów.

Worek 25 kg – 20 zł brutto