Chemia do pielęgnacji kostki brukowej

Czyścik do klinkieru – usuwa wykwity węglanowe z cegły klinkierowej oraz płytek klinkierowych. Usuwa naloty wapienne, osady kamienie, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia.

Zmywacz plam olejowych – alkaiczny dwufazowy środek na bazie rozpuszczalników, umożliwia szybkie i dokładne usunięcie nawet starych plam po olejach silnikowych, spożywczych oraz śladów po oponach.
Czyścik do kostki – do usuwania wykwitów węglanowych z kostki brukowej, elementów betonowych oraz fug cementowych, a także innych naturalnych i barwionych elementów betonowych.
Preparat do mycia kostki – do czyszczenia kostki brukowej, fug cementowych oraz innych naturalnych i barwionych elementów betonowych. Usuwa uporczywy bród, osady rdzy, plamy po wodzie oraz inne uciążliwe zabrudzenia.
Impregnat do kostki brukowej „mokra kostka” (wodny) – produkt przeznaczony do impregnacji kostki brukowej, posadzek betonowych oraz posadzek wykonanych z kamieni naturalnych. Preparat gwarantuje długotrwałą ochronę przed szkodliwym działaniem wilgoci i zapobiega wzrostowi mchów i porostów. Zwiększa intensywność barw.
Impregnat do kostki (matowy) – Impregnat trwale chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno nowe, jak i stare produkty betonowe. Zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci w podłoże, ograniczając rozwój glonów oraz porostów. Ogranicza powstawanie wykwitów solnych na zabezpieczonych powierzchniach.
Impregnat do kostki brukowej „mokra kostka” (rozpuszczalnikowy) – Impregnat do kostki brukowej nadający efekt tzw. „mokrej kostki”. Wzmacnia naturalną barwę kostki i zwiększa intensywność kolorów. Zabezpiecza przed wchłanianiem wody, tłuszczy i innych płynów, znacznie opóźnia powstawanie wykwitów. Produkt stworzony na bazie rozpuszczalnika, głęboko penetruje powierzchnię kostki, dzięki czemu zaimpregnowane podłoże zachowuje trwałość i estetykę na wiele lat.
Impregnat do ogrodzeń betonowych – Płynny preparat do impregnacji ogrodzeń betonowych, z pustaków łupanych oraz wszelkiej betonowej galanterii ogrodowej. Chroni przed wpływem warunków atmosferycznych zarówno nowe, jak i stare ogrodzenia. Zabezpiecza przed wnikaniem wody i wilgoci. Pomaga w utrzymaniu i czyszczeniu zaimpregnowanej powierzchni.