Kora kamienna łódź, kora ogrodowa, imitacja kory - BrukWorld

Kora kamienna

Kora szarogłazowa 20-40 mm

Jest to kamień naturalny, który doskonale sprawdza się na podjazdach i alejkach. Wykorzystywana jest również jako posypka wokół drzew i budynków. Kora ta jest trwała i nie ulega procesom starzenia, przez co może służyć w ogrodach przez wiele lat. Jest dobrą alternatywą dla kory drzewnej, gdyż nie wywiewa jej i nie ulega biodegradacji.

Worek 25 kg – 20 zł brutto

Kora gnejsowa 11-32 mm i 32-64 mm

Dzięki swej charakterystycznej strukturze i teksturze (szara barwa lekko połyskująca w przekroju ładna warstwowa budowa) Gnejs znajduje zastosowanie w architekturze ogrodowej. Efektownie wyglądają w ogrodach skalnych i wodnych. Gnejs można pozyskać w formie naturalnych płyt kamiennych z których wykłada się tarasy i ścieżki. Z płyt można zbudować także efektowne kaskady wodne i naturalne schody w ogrodzie skalnym.

Worek 25 kg – 20 zł brutto (niedostępny w rozmiarze 32-64 mm)
Luz – 350 zł brutto /tona
Big-bag – 380 zł brutto /tona

Kora grafitowa 30-50 mm

Przepiękny Łupek w naturalnym w ciemnym odcieniu z jasnymi przebarwieniami. Produkt ten jest idealny na rabaty kamienne z trawami i krzewami, jako materiał na ściółkę lub jako obramowanie domów. Kamienie nadają się oczywiście również do pokrycia placów i ścieżek w ogrodach i parkach. Kamienie są również idealne jako materiał wypełniający do fontann wewnętrznych, akwariów i gabionów.

Worek 25 kg – 20 zł brutto