Sprzedaż kostki brukowej, transport Zgierz, Łódź i okolice - BrukWorld

Sprzedaż kostki brukowej

Kostka brukowa od lat cieszy się niezmienną popularnością i wykorzystywana jest głównie jako materiał na powierzchnie użytkowe ale również podkreśla architektoniczne walory posesji.

Kostka granitowa idealnie prezentuje się wśród roślinności parkowej i ogrodowej, stanowi ozdobę przydomowych ogrodów i ścieżek,
a dzięki swej trwałości świetnie sprawdza się w intensywnie użytkowanych miejscach.

W Zgierzu przy ul. Łódzkiej przygotowaliśmy dla Państwa ogród wystawowy o powierzchni 350m2, gdzie prezentujemy szeroką gamę produktów brukarskich firmy Bruk-Bet. Tutaj prowadzimy też Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-Bet. U nas możesz zatem w najlepszej cenie zakupić wszystkie produkty z oferty tego producenta.

Aby poszerzyć ofertę sprzedaży kostki brukowej otworzyliśmy w Łodzi przy ul. Brzezińskiej 44 kolejny punk sprzedaży będący jednocześnie naszym kolejnym magazynem. Dysponujemy tutaj bardzo szeroką ofertą kostki brukowej producentów takich jak Certus, Bozza, Probst, VHCT.

Aktualnie moga Państwo zajrzeć do 4 naszych biur sprzedaży. W 3 biurach sprzedaży znajdują się ogrody wystawowe.

 

Sprzedaż kostki brukowej wzbogacona została także o produkty małej architektury, elementów aranżacji ogrodów, kamieni dekoracyjnych i ogrodowych, a także kruszyw drogowych.

W miarę rozwoju naszej firmy sprzedaż kostki brukowej i granitowej stała się ważnym aspektem naszej działalności. Oferta sprzedaży stale poszerzana jest o nowe pozycje produktowe. Obecnie prowadzimy już dwa punkty sprzedaży i dzięki temu dysponujemy wieloma produktami „od ręki”. Na bieżąco staramy się także oferować atrakcyjne promocje na wybrany asortyment.

Dysponujemy także własnym sprzętem umożliwiającym załadunek i transport na terenie całego kraju.

Na specjalne życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zamówić praktycznie, każdy materiał potrzebny do realizacji zlecenia.