Sprzedaż kostki brukowej

Kostka brukowa od lat cieszy się niezmienną popularnością i wykorzystywana jest głównie jako materiał na powierzchnie użytkowe ale również podkreśla architektoniczne walory posesji.

Kostka granitowa idealnie prezentuje się wśród roślinności parkowej i ogrodowej, stanowi ozdobę przydomowych ogrodów i ścieżek,
a dzięki swej trwałości świetnie sprawdza się w intensywnie użytkowanych miejscach.

W Zgierzu przy ul. Łódzkiej przygotowaliśmy dla Państwa ogród wystawowy o powierzchni 350m2, gdzie prezentujemy szeroką gamę produktów brukarskich firmy Bruk-Bet. Tutaj prowadzimy też Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-Bet. U nas możesz zatem w najlepszej cenie zakupić wszystkie produkty z oferty tego producenta.

Aby poszerzyć ofertę sprzedaży kostki brukowej otworzyliśmy w Zgierzu na ul. Kolejowej 14B drugi punk sprzedaży będący jednocześnie naszym głównym magazynem. Dysponujemy tutaj bardzo szeroką ofertą kostki brukowej producentów takich jak Gladio i Kost-Bet.

 

Sprzedaż kostki brukowej wzbogacona została także o produkty małej architektury, elementów aranżacji ogrodów, kamieni dekoracyjnych i ogrodowych, a także kruszyw drogowych.

W miarę rozwoju naszej firmy sprzedaż kostki brukowej i granitowej stała się ważnym aspektem naszej działalności. Oferta sprzedaży stale poszerzana jest o nowe pozycje produktowe. Obecnie prowadzimy już dwa punkty sprzedaży i dzięki temu dysponujemy wieloma produktami „od ręki”. Na bieżąco staramy się także oferować atrakcyjne promocje na wybrany asortyment.

Dysponujemy także własnym sprzętem umożliwiającym załadunek i transport na terenie całego kraju.

Na specjalne życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zamówić praktycznie, każdy materiał potrzebny do realizacji zlecenia.