Kostka brukowa Bruk-Bet, sprzedaż, ekspozycja - BrukWorld

Kostka brukowa Bruk-Bet

Obecnie jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży produktów firmy Bruk-Bet na region łódzki. Nasza współpraca od długiego już czasu bardzo dobrze się układa i dlatego tak renomowany producent kostki brukowej obdarzył nas zaufaniem abyśmy w naszym regionie promowali ich produkty.

Logo Bruk-Bet

Produkty firmy Bruk-Bet znamy już bardzo dobrze. Pracujemy z nimi od kilku lat realizując najbardziej wymagające projekty podłoży zarówno dla osób prywatnych przy posesjach jak również dla firm i instytucji gdzie najczęściej układamy podłoża wielkopowierzchniowe, wymagające technicznie. Produkty brukarskie firmy Bruk-Bet nigdy nas nie zawiodły, klienci także cenią sobie design wybranych przez siebie modeli. Szeroka gama produktów kostki brukowej, obrzeży i małej architektury, a także wysoka jakość sprawiły się zdecydowaliśmy się na ofertę sprzedaży kostki brukowej Bruk-Bet. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na produkty tego producenta na pewno w przyszłości nie będzie żałował tej decyzji.

Jako autoryzowany punkt sprzedaży kostki brukowej Bruk-Bet dysponujemy pełną ofertą tego producenta, a szereg modeli kostki możecie Państwo zobaczyć już teraz na naszym placu przy ul. Łódzkiej gdzie mieści się siedziba naszej firmy. Wiele modeli kostki Bruk-Bet mamy dostępnych od ręki, wszystkie pozostałe których nie mamy na placu jesteśmy w stanie sprowadzić w bardzo krótkim terminie. Sprzedaż kostki brukowej Bruk-Bet stała się bardzo ważną gałęzią naszej działalności.

W szczególności polecamy gamę produktów Bruk-Bet w zakresie:

  • Płyt tarasowych
  • Kostki brukowej
  • Płyt brukowych
  • Stopni schodowych
  • Obrzegowania, palisad i małej architektury

Dysponujemy także własnym transportem z HDS’em. Zapraszamy do siedzieby naszej firmy gdzie jest ogród wystawowy produktów brukarskich firmy Bruk-Bet lub do kontaktu telefonicznego.