fbpx
Skip to content Skip to footer

PROGRAM PARTNERSKI: Architekci | Developerzy | Brukarze

PROGRAM PARTNERSKI: Architekci | Developerzy | Brukarze

O nas

Kostka brukowa zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród osób prywatnych jak i przedsiębiorców, którym zależy na utwardzeniu i upiększeniu terenu wokół budynków.

Od 2016 r. jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Bruk-Bet w województwie łódzkim. Jako jedyni prowadzimy w województwie łódzkim autoryzowane punkty sprzedaży pod nazwa Bruk-Bet Design. Marka Bruk-Bet jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. To najbardziej rozpoznawalna marka na polskim rynku jeśli chodzi o kostki brukowe.

Początkowo posiadaliśmy dwa główne punkty sprzedaży z ogrodami wystawowymi w Łodzi i Zgierzu. Od 2019 prowadzimy również trzeci punkt fabryczny przy zakładzie produkcyjnym Bruk-Bet w Skierniewicach. Przy każdym punkcie sprzedaży został stworzony specjalny ogród wystawowy Bruk-Bet Design, w których można zobaczyć aktualną ofertę wyrobów zaprojektowanych do zabudowy wymarzonego otoczenia domu. Nasze punkty sprzedaży zostały specjalnie stworzone z myślą o klientach, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań oraz nowoczesnych trendów aranżacyjnych w połączeniu z wysoką jakością i estetyką wyrobów. W każdym ogrodzie wystawowym posiadamy większość najbardziej popularnych wzorów i kolorów asortymentu co pozwala na zapoznanie się z rzeczywistym wyglądem produktów, ich kolorystyką oraz wyjątkowym wykończeniem powierzchni poszczególnych wyrobów.
U nas znajdziecie również wiele elementów uzupełniających takich jak: płyty gresowe, kamień ogrodowy ozdobny, profesjonalne motki brukarskie, chemia do pielęgnacji kostki brukowej i wiele innych.

Jednak kostka brukowa to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziecie również studnie betonowe kanalizacyjne, które mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Sprawdzają się we wszystkich typach kanalizacji opadowych, sanitarnych a także ogólnoprzemysłowych. Idealnie pełnią funkcję studni przelotowych, rozgałęzionych, wpustowych, rewizyjnych itd.. W naszym asortymencie znajdziesz elementy przeznaczone do wykonania studni betonowej takie jak: kręgi betonowe, pokrywy na kręgi, zwężki redukcyjne itp. Istnieje również możliwość zamówienia całej, kompletnej studni betonowej, na specjalne zamówienie, wg specyfikacji i rysunku klienta.

Nasi doświadczeni doradcy, którzy doskonale poznali wszystkie tajniki kostki brukowej marki Bruk-bet są również na bieżąco z wszelkimi nowościami. Umożliwią wszystkim naszym klientom zapoznanie się z wzornictwem, kolorystyką wyrobów oraz inspirującymi aranżacjami z kostek brukowych, płyt tarasowych, schodów i murków ogrodowych. Dzięki profesjonalnej obsłudze sprzedażowej doradcy przygotują ofertę optymalnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klienta. Na miejscu można także zamówić usługę projektową obejmującą przygotowanie koncepcji architektonicznej otoczenia domu, która zostanie wykonana przez naszego doświadczonego projektanta. Oczywiście wszystkie zakupione u nas produkty dowieziemy do Państwa naszym transportem.

Początki firmy to tak na prawdę usługi brukarskie, budowanie podjazdów, alejek ogrodowych, placów, ścieżek, chodników, miejsc parkingowych itp. Nasze punkty sprzedaży i ogrody wystawowe były odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukali miejsca gdzie mogą zapoznać się za pełnym asortymentem marki Bruk-Bet.
Nasza firma specjalizuje się w szeroko rozumianym brukarstwie i na realizacji tego zadania nadal koncentrujemy swoją uwagę. Działamy na obszarze Łodzi, Zgierza i okolic. Staramy się realizować marzenia naszych klientów o wyjątkowych podwórkach oraz zadbanych terenach wokół urzędów, firm i przedsiębiorstw. Układanie kostki brukowej i ogólnie pojęte brukarstwo to uzupełnienie naszej oferty sprzedażowej. Każde zlecenie realizujemy z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem. Świetnie radzimy sobie z każdym zleceniem od klasycznych rozwiązań po nowoczesne układy geometryczne i fantazyjne wzory. W realizacji każdego zlecenia pomagają nam profesjonalne narzędzia takie jak chwytaki ciśnieniowe czy profesjonalne maszyny do szybkiego układania większych powierzchni kostki.

Od momentu wprowadzenia na rynek polski tak szerokiego asortymentu kostki brukowej wiele się zmieniło, dlatego chcąc nadążyć za Państwa oczekiwaniami szukamy nowoczesnych rozwiązań i wzorów, cały czas poszerzając swoją wiedzę na corocznych szkoleniach asortymentowych Bruk-Bet. Działamy z myślą by spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego ich potrzeby i projekty stanowią dla nas priorytet i na nich się koncentrujemy.

Zapraszamy wszystkich, którym zależy na pięknej posesji i terenie wokół zakładu pracy.

Od projektu, przez sprzedaż, aż po wykonawstwo.

Pozdrawiamy i do zobaczenia w naszych biurach sprzedaży i ogrodach wystawowych.

SIEDZIBA GŁÓWNA

ŁÓDŹ, ul. Brzezińska 44
tel. 578 015 999
tel. 519 608 793
Nawigacja Google Maps

FILIA ZGIERZ

ZGIERZ, ul. Łódzka 107A
tel. 42 716 22 49
tel. 519 608 882
Nawigacja Google Maps

FILIA SKIERNIEWICE

SKIERNIEWICE, ul. Czerwona 18
tel. 884 106 616
Nawigacja Google Maps

  
SIEDZIBA GŁÓWNA

ŁÓDŹ, ul. Brzezińska 44
tel. 578 015 999
tel. 519 608 793
Nawigacja Google Maps

FILIA ZGIERZ

ZGIERZ, ul. Łódzka 107A
tel. 42 716 22 49
tel. 519 608 882
Nawigacja Google Maps

FILIA SKIERNIEWICE

SKIERNIEWICE, ul. Czerwona 18
tel. 884 106 616
Nawigacja Google Maps