Grys ogrodowy, kamień naturalny do ogrodu - BrukWorld

Grys ogrodowy

Grys zielony 16-22 mm

Naturalny kamień ozdobny w ciemnej kolorystyce o rozmiarze 16-22 mm pasuje zarówno do nowoczesnych ogrodów, jak i do tradycyjnych, eleganckich działek. Kamień naturalny taki jak grys do ogrodu, daje wiele możliwości tworzenia rozmaitych aranżacji razem z roślinami, fontannami oraz oczkiem wodnym zaakcentowanym oświetleniem zewnętrznym. Grys wykorzystuje się do tworzenia ozdobnych ścieżek oraz do pokrycia powierzchni wokół fasady domu i ogrodzenia. Kamień jest bardzo wytrzymały i odporny na skrajne temperatury, dlatego jest tak popularnym materiałem do zagospodarowania przestrzeni wokół domu.

Worek 25 kg – 18 zł brutto

Grys czerwony 16-22 mm

Kamień ozdobny grys czerwony w rozmiarze 16-22 mm pasuje zarówno do nowoczesnych ogrodów, jak i do tradycyjnych, eleganckich działek. Kamień naturalny taki jak grys do ogrodu, daje wiele możliwości tworzenia rozmaitych aranżacji razem z roślinami, fontannami oraz oczkiem wodnym zaakcentowanym oświetleniem zewnętrznym.

Worek 25 kg – 18 zł brutto

Grys bazaltowy 16-22 mm

Grys bazaltowy to jeden z naszych produktów należący do grupy kruszyw łamanych. Jest to nic innego jak kruszone kamienie bazaltowe wedle odpowiedniej frakcji.

Worek 25 kg – 18 zł brutto
Luz – 270 zł /tona
Big-bag – 300 zł /tona

Grys granitowy szary 8-16 mm i 16-22 mm

Grys granitowy to kruszywo ozdobne, dzięki któremu każdy ogród nabierze elegancji i niezwykłego charakteru. Nadaje się idealnie jako podsypka: alejek, rabatek, opasek budynków itp. Grys znakomicie sprawdza się też jako dekoracyjny element tworzenia małej architektury miejskiej.
Może być również układany pod drzewkami, na tarasach czy stanowić dodatek dekoracyjny do roślin doniczkowych.

Worek 25 kg – 18 zł brutto (niedostępny w rozmiarze 8-16 mm)
Luz – 270 zł /tona
Big-bag – 300 zł /tona

Grys biała marianna 8-16 mm

Kruszywo naturalnego pochodzenia. Stosowany często do dekoracji ogrodów jak i w architekturze miejskiej. Kamień można łatwo umyć, dzięki takiemu zabiegowi bez problemu odzyskuje pełną dekoracyjność.

Worek 25 kg – 20 zł brutto (niedostępny w rozmiarze 8-16 mm)
Luz – 320 zł /tona
Big-bag – 330 zł /tona

Grys lazurowy 8-16 mm

Grys jest kruszywem pochodzenia mineralnego naturalnego, wytrzymałym, mrozoodpornym, mało nasiąkliwym, nie podlega procesom starzenia zachowując stałość barwy i gładkość powierzchni. Najczęściej stosowany jest jako składnik dekoracyjny ogródków skalnych, obrzeży zbiorników, oczek wodnych, posypki wokół drzew, opasek wokół budynków.

Worek 25 kg – 20 zł brutto

Grys ice blue 16-22 mm

GRYS o barwie niebieskiej z delikatnie szarymi przebarwieniami. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach oraz jako wykończenie oczek wodnych.

Worek 25 kg – 32 zł brutto

Grys janowicki

Produkowane są z wielobarwnej odmiany dolomitu. Dominującym kolorem jest biały. Ziarna tej barwy stanowią około 60% całości zabarwienia grysu.

Luz – 210 zł brutto /tona
Big-bag – 240 zł brutto /tona

Grys grecki śnieżnobiały 16-25 mm

Grys Śnieżnobiały to kamień naturalny w kolorze białym z drobinkami mieniącymi się w słońcu. Grysy są pięknym elementem każdego ogrodu, dzięki swojej bieli będą się wyróżniać i przyciągać oko. Kamień ten warto zaimpregnować, aby uniknąć przebarwień i zabrudzeń. Dzięki temu możemy cieszyć się pięknym kamieniem przez długie lata.

Worek 25 kg – 32 zł brutto