Płyty tarasowe - BrukWorld

Płyty tarasowe


Płyty tarasowe z oferty firmy Bruk-Bet charakteryzuje naturalne piękno, nowoczesne wzornictwo oraz wysoka funkcjonalność sprawdzona w wielu różnych warunkach. Od wielu lat doskonale sprawdzają się w bliskim otoczeniu domu, na tarasach, balkonach czy też patio. Oferta płyt tarasowych to wiele modeli o zróżnicowanych rozmiarach i fakturach powierzchni użytkowej. Każdy model płyty tarasowej dostępny jest w kilku różnych wariantach kolorystycznych o zróżnicowanej tonacji. Dzięki tak rozbudowanej i bogatej we wzornictwo i kolorystykę ofercie, płyty można dowolnie wkomponować w dom i jego otoczenie. Będą pięknie współgrać z aranżacjami w stylu rustykalnym, jaki o charakterze minimalistycznym czy nowoczesnym.

Betonowe płyty na taras cechują się wysokim poziomem wytrzymałości i odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak trudne warunki atmosferyczne czy też intensywne użytkowanie. Ze swoimi właściwościami świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku posadzek tarasów, jak i ogrodowych patio, ścieżek czy obejść wokół budynku. Przez wiele lat posłużą z powodzeniem nie tylko w zabudowach jednorodzinnych, ale także wielorodzinnych i użyteczności publicznej gdzie intensywność użytkowania jest bardzo wysoka.

Płyty ogrodowe

Wzornictwo i design inspirowane z naturalnych materiałów, w ofercie do dyspozycji mamy modele świetnie imitujące drewno czy też kamienie naturalne. Są bardzo praktyczne i piękne w swojej klasycznej prostocie. Efekt światłocienia i wahania barwne nadają płytom wrażenie naturalności. Delikatne, nieregularne wklęsłości, w połączeniu z subtelnymi barwami rodem z natury, dadzą na przydomowym tarasie efekt niewymuszonej elegancji. Stworzone do wykonania pięknych i funkcjonalnych ścieżek w strefie ogrodowej, jak również dekoracyjnych placyków. Płyty ogrodowe z tych kolekcji  rewelacyjnie prezentują się w przestrzeni i architekturze krajobrazu.

Produkty z asortymentu Bruk-Bet zaprojektowane zostały zgodnie z obowiązującymi trendami i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Stanowią inwestycję na lata, jednocześnie ciesząc oko oryginalnym designem.

Prezentowane produkty w ofercie możecie Państwo zobaczyć w naszych punktach sprzedaży i znajdujących się tam ogrodach wystawowych w Łodzi, Zgierzu i Skierniewicach.